درباره ما .

شرکت پادنا پلیمر در سال 1386، با دارا بودن پیشینه‌ای بالغ بر یک دهه تحقيق و تجربه بر روي مستربچ‌ها و آمیزه‌های پيشرفته پلیمری، فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت با بهره‌گیری از دانش روز دنیا، تیم تحقیقاتی متخصص، آزمایشگاه پیشرفته و همچنین ارتباط با مراکز علمی و پژوهشی و صنعتی مختلف، خود را به گونه‌ای تجهیز نموده است که بتواند علاوه بر بروزسازی محصولات، در مسیر تولید محصولات با تکنولوژی روز و ارائه خدمات فنی-مهندسی و مشاوره‌ای پس از فروش نیز قدم‌ بردارد.

محصولات و خدمات شرکت پادنا پلیمر گستره وسیع و متنوعی از صنایع همچون صنایع خودروسازی، فیلم، بسته‌بندی، پوشش لوله‌های فلزی، قطعات تزریقی، قطعات الکترونیکی، لوله و پروفیل، لوازم خانگی را در بر می‌گیرد. از جمله ویژگی‌های بارز این شرکت که آن را از دیگر شرکت‌ها متمایز می‌سازد، برخورداری از ماشین‌آلات تولید پیشرفته و به روز و همچنین تجهیزات آزمایشگاهی کامل و مدرن می‌باشد که امکان تولید محصولات متنوع و پیشرفته پلیمری، با حجم تولید بالا (ظرفیت تولید سالانه 30000 تن انواع مختلف محصولات) و کیفیت مطلوب مورد نظر مشتری را فراهم می‌سازد.

با توجه به هدف‌گذاری شرکت پادنا پلیمر در راستای فعالیت در زمینه تولیدات دارای دانش فنی و با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته، این شرکت موفق به کسب گواهی‌های  ISO9001:2008، گواهی صلاحیت شرکت‌های تولید کننده شرکت ملی گاز برای دو سال پیاپی و همچنین پروانه بهداشتی ساخت از معاونت غذا و داروی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، گردیده است.

پیام مدیرعامل .

پادنا از ابتدای تأسیس خود در سال 1386 تا کنون، همواره کیفیت و مشتری مداری را سر لوحه کار خویش قرار داده است. و طی گذشت قریب به یک دهه از فعالیت خود، نشان داده است که تحت هیچ شرایطی حاضر به ارائه محصولات بی‌کیفیت نبوده و در شرایط سخت اقتصادی نیز این اصل را مد نظر قرارخواهد داد . توجه به حفظ و ثبات کیفی در کنار توسعه محصولات جدید و التزام عملی برای رسیدن به این اهداف باعث ارتقاء سطح خدمات این شرکت و اخذ گواهی‌نامه‌های ISO 9001-2008، تائیدیه مهرکام پارس، گواهی بهداشت برای محصولات FOOD GRADE و گواهی گاز (مخصوص پوشش سه لایه پلی اتیلن) برای سه سال پیاپی شده است. رعایت استانداردهای ملی و بین‌المللی در زمینه مدیریت و تولید از همان ابتدا به عنوان پیش فرض لزوم تولید محصول با کیفیت مد نظر این شرکت بوده است و می بایست این تفکر به طور مستمر در بدنه شرکت وجود داشته باشد.
صادرات محصولات با کیفیت و قابل رقابت با برترین برندهای خارجی همواره جزء اهداف این شرکت بوده است. اکنون که با تلاش‌های مسئولان فضای تازه‌ای در اقتصاد کشور ایجاد شده به دنبال آن هستیم تا بر پایه نوآوری مبتنی بر نیاز مشتریان گرامی، سهم بازار خارجی خود را ارتقاء بخشیم.
بدون شک نیروی انسانی هر سازمان یکی از مهم‌ترین عوامل هدایت سازمان به سوی توسعه و پیشرفت روزافزون می‌باشد. سابقه درخشان شرکت پادناپلیمر حاصل زحمات دلسوزانه کارکنان متخصص و صدیقی است که با درک صحیحی که از اهداف، رسالت‌ها و مسئولیت‌هاي اجتماعي خويش دارند همواره سعي نموده‌اند تا در جهت ارائه بهترین محصولات و خدمات ممکن در صنعت تولید کامپاند و مستربچ‌های مهندسی گام بردارند. مدیران میانی این شرکت با تفکری دانش بنیان و تکیه بر تخصص خود در حیطه‌های کاریشان، علاوه بر به روز نگه داشتن دانش خود با آخرین تحولات علمی و اقتصادی روز دنیا و بهینه‌سازی فرآیندها، زمینه را برای اشتغال و پرورش نیروهای جوان فراهم می‌آورند.
همت و همراهی کارگران یکی از عوامل مهم زمینه‌ساز رشد پایدار در هر سازمان می‌باشد. مجموعه مدیریتی شرکت پادنا پلیمر ضمن قدرانی از زحمات شبانه‌روزی و بی‌دریغ کارگران عزیز، بهبود فضای کاری و معیشتی را توامان با ارتقای سطح فنی و دانش آن‌ها وظیفه خود می‌داند و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.
این شرکت همواره اهداف والایی را برای خود برگزیده است. باشد که بر پایه عمل به آن، علاوه بر افزایش سهم بازار، ارتقای جایگاه برند و نیز درآمدزایی مناسب، قدمی در راه حمایت از کار، سرمایه و تولید ملی برداریم. اميدواریم ارتباط مستمر با اين سايت، زمينه‌اي باشد براي شناخت بيشتر شركت پادنا توسط فعالین صنایع خودروسازی، فیلم، بسته بندی، پوشش لوله‌های فلزی، قطعات تزریقی، قطعات الکترونیکی، لوله و اتصالات، لوازم خانگی و… تا با مشارکت سازنده یکدیگر، فردایی روشن را برای کشور عزیزمان ایران رقم بزنیم.